Przepraszamy. Strona wymaga włączonego JavaScript.
Wczytywanie...

O firmie

Co robimy?

Firma powstała 5 września 1991 roku w Boguchwale przy ulicy Tkaczowa 188. Prace wykończeniowe o charakterze artystycznym oraz renowacje budynków zabytkowych i historycznych są głównym przedmiotem naszej działalności.

Zajmujemy się produkcją elementów sztukatorskich do zabytków oraz wykonujemy detale i formy architektoniczne do wykańczanych domów. Naszą specjalnością jest również produkcja balustrad oraz kolumn. Rekonstruujemy detale oraz produkujemy nietypowe reklamy, jak dinozaury. Wykonujemy nietypowe roboty budowlane, np. schody wachlarzowe, portale wejściowe czy fontanny. W ofercie posiadamy także elementy do szalunków kartonowych oraz makiety elementów architektonicznych.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie

KWIATON to grupa profesjonalistów o różnych specjalizacjach, których rzetelność, precyzja i bogate doświadczenie są ważnymi atutami. To, co wyrónia Pracownię Sztukatorską z wielu innych firm zajmujących się podobną działalnością to indywidualne podejście do Klienta, szukanie oryginalnych rozwiązań, autorskich technologii, podejmowanie wyzwań artystycznych i konstruktorskich, a wszystko po to, aby realizować Państwa marzenia o pięknym i funkcjonalnym wnętrzu domu i jego otoczeniu.

Nagrody i certyfikaty

W naszej długoletniej działalności otrzymaliśmy wiele nagród, certyfikatów, podziękowań i dowodów uznania dla naszej pracy:

  • Wyróżnienie Wojewody Podkarpackiego za wkład w gospodarkę regionu
  • Złoty medal w konkursie na atrakcyjność stoiska, kompletność i merytoryczność prezentowanej oferty na 25 Międzynarodowych Targach Budownictwa InterRes
  • Podziękowania za renowację Kościoła pod wezwaniem Chrystusa Króla w Rzeszowie.
  • Podziękowania od Metropolity Przemyskiego Arcybiskupa Józefa Michalika za pomoc w budowie krzyża na Górze Tarnica w Bieszczadach.

Referencje

Wykonaliśmy wiele interesujących, ciekawych oraz pracochłonnych projektów.

Naszymi klientami są osoby prywatne, kościoły, firmy jak i instytucje.

Współpracujemy z wieloma znanymi architektami, projektantami oraz rzeźbiarzami. Nasi dotychczasowi klienci polecają nas swoim znajomym - to są najlepsze referencje. Robimy wszystko aby nasz klient był zadowolony. Realizowaliśmy także zlecenia w Austrii (Ziggerstorf) oraz w Niemczech (Baden-Baden).

W trakcie naszej wieloletniej działalności wykonaliśmy prace między innymi dla:

  • Infores S.A. w Rzeszowie,
  • Hotel Zakładu Karnego w Załężu,
  • Kościół pod wezwaniem Chrystusa Króla w Rzeszowie,
  • Budynek zabytkowy w Łańcucie (Raichardówka),
  • oraz dla wielu osób prywatnych.